ANA SAYFA
GÜNCEL
SİYASET
EKONOMİ
EĞİTİM
TARIM
HAYVANCILIK
SAĞLIK
BELDELER - KÖYLER
SPOR
GAZETEMİZDEN


Site İçi Arama

Çok Okunanlar
  HAYIRLI OLSUN
  BOĞAZLIYAN´DA HİZMETTE VAR DÜRÜST İNSANLAR İÇİN HUZURDA VAR
  ÖZALP, VEFAT ETTİ
  AKP’NİN ADAYI COŞAR
  KARATAŞ TEŞEKKÜR ETTİYorumlananlar
  KAPLAN AKP’DEN ADAY OLDU
  AK KURTLARLA İŞİMİZ OLMAZ
  KULİSLERİN ADAYLARI
  AKP’NİN ADAYI COŞAR
  NE SAĞDAYIZ, NE SOLDAYIZ

GAZETE MANŞETLERİ

BOĞAZLIYAN HABERLERİ

TEŞEKKÜRLER BOĞAZLIYAN

07.11.2009


İlçemizin en eski ve köklü gazetesi olan Gazetemiz yeni yaşını kutladı.Gazetemizin 37. kuruluş yıldönümü nedeniyle İlçe Kaymakamı Osman Kıvanç, Belediye Başkanı Mustafa Özdal, Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mustafa Gürbüz, Jandarma Komutan Vekili Ragıp Keskinkılıç, Emniyet Müdürü Koray Aslan, Kayseri Şeker Fabrikası Özel Kalem Müdürü Süleyman Bölükbaşı, Kayseri Şeker Fabrikası Koordinatör Yardımcısı Mustafa Oruç, Gazetemizin ilk Yazı İşleri Müdürü Eczacı Feyzullah İmamoğlu, Hastane Başhekimi Dr. Sinan Korkmaz, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Yasin Aygül, Özel İdare Müdürü Recep Boylu, Vakıf Müdürü Turan Kaya, MHP İlçe Başkanı Tuncer Bozyokuş, CHP İlçe Başkanı Veli Şahin, Yapı Kredi Bankası Müdürü Sait Germeç, Halkbankası Müdürü Tuncay Demirci, Ziraat Bankası Müdürü Arif Yıldırım, Ustaoğlu Market Sahibi Ömürlü Ustaoğlu, Oskar Pastanesi Sahibi Mustafa Budak, Moda Çiçekcilik Sahibi Mehmet Baran, Anadolu Ajansı Boğazlıyan Muhabiri Nabi Fakılı, Gazetemiz çalışanlarını kutlayarak başarılar dilediler.

37. yaş günü dolayısıyla hazırlanan pastayı İlçe Kaymakamı Osman Kıvanç, Belediye Başkanı Mustafa Özdal ve Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ayhan Tarikci birlikte kesti.

İlçe Kaykamı Osman Kıvanç, “1973 yılından bu yana başarıyla yayınını sürdüren gazetenizin basın meslek ilkeleri doğrultusunda, Türkiye Cumhuriyeti’nin temel ilkelerine, milli ve manevi değerlerimize bağlı başarılı yayıncılığının bundan böyle de süreceği inancıyla gazetemizin kuruluşunu kutladı.

Belediye Başkanı Mustafa Özdal ise Gazetemizin 37. kuruluş yıldönümünü kutluyarak, kurulduğu günden bu yana başarılı, dürüst, çizgisinden taviz vermeyerek Boğazlıyanlılara karşı önemli bir misyonu yerine getiren ve Boğazlıyan’ın en eski gazetesi olan Çağlayan Gazetesinin bundan sonraki yayın hayatınızda da aynı başarılı çizgiyi daha da yükselterek Boğazlıyanlılara çok daha güzel hizmetler vermenizi diliyorum” dedi.

CHP İlçe Başkanı Veli Şahin, Çağlayan Gazetesi’nin Boğazlıyan için ayrı bir önemi olduğunu vurgulayarak, bugüne kadar menfaat gözetmeden yayın hayatını sürdüren gazetemize daha nice 37 yıllar temennisinde bulundu.

Şahin, Gazetenin 37 yıldır Boğazlıyan ile ilgili tüm haberleri doğru, zamanında ve objektif basın kriterlerine uygun olarak bizlere ulaştırmak için yoğun çaba harcadığını ifade etti.

MHP İlçe Başkanı Tuncer Bozyokuş da gazetemiz çalışanlarına başarılar diledi.

Bozyokuş, okurlarına dolu dolu bir gazete sunmak için çaba sarf eden gazetenin tarafsızlık ilkesinden asla taviz vermediğini söyledi. Bozyokuş, hep doğru, objektif ve tutarlı yayın politikası izleyen Çağlayan Gazetesinin toplumun değer yargılarına saygılı, ilkeli yayın politikasından ödün vermeyen, her zaman Boğazlıyan ve Boğazlıyan halkının sorunlarına duyarlı bir yaklaşım gösterme çabası içerisinde olduğunu vurguladı.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ayhan Tarikci, ilçenin tüm temel sorunlarının çözümü konusunda basın olarak üzerlerine düşeni yerine getirmeyi ilke edindiklerini ifade ederek, “İlkeli haberciliği yayın politikası yaptık” dedi.

Tarikci, 6 Kasım 1973 tarihinde yayın hayatına başlayan gazetemiz, Boğazlıyan’ı kucaklayan, dürüst, seviyeli, birleştirici, tarafsız, herkese ve her kesime eşit mesafede, objektif olmayı kendine ilke edinerek sürdürdüğü yayın hayatında 36 yılı geride bırakarak, 37 yaşına girdi diye konuştu.

Gazetemizin bu mutlu gününde gerek gönderdikleri çiçekler, gerek telefonla ve gazetemize gelerek bizleri kutlayan tüm kamu kurum ve kuruluşlar ile Boğazlıyanlılara şükranlarımızı sunarız.

Gazetemiz yayın ilkelerinden asla taviz vermeden okurlarından aldığı güçle daha nice 37 yıllara okurları ile birlikte yoluna devam edecek. Okuyucularımızdan aldığımız güçle günden güne gelişerek, yayın hayatını sürdürecek.

Bu haber 5495 defa okundu.

Yazan :

Kaynak :Bu Habere Yapılan Yorumlar (2)
NİCE YILLARA

Daha nice 37 yıllara diyorum,Başarılar diliyorum.... Devamı >>
--  -- 09.11.2009
tebrikler

gazetenizin 3 7 ci yikli kutlu olsun haberleriniz yurt disindan bir bogazliyanli olarak gercekt... Devamı >>
--  -- 07.11.2009

Tüm YorumlarYaş Otuz Altı
. .
HAYALİMİZ GERÇEKLEŞTİ, YA SONRASI
HÜSEYİN TARİKÇİ
NAKİT PARA DÖNMÜYOR ...
EROL TARİKÇİ
LANET OLASI SİGARA
FATİH TARİKÇİDoviz KurlarıHava Durumu

YOZGAT

KAYSERI

YOZGAT

KAYSERI

 
SON EKLENENLER

galeriGenel Bilgiler
Tarih
Cografya
Turizm
Ekonomi
Kültür ve Gelenekler
İdari Yapı
Kaymakam Kemal Bey
Bogazliyan Ünlüleri
Görülecek Yerler
Kaymakamlar
Belediye Başkanları
Kent Rehberi
Telefon Rehberi
Beldeler ve Köyler
Fotoğraf Galerisi
İlgili Linkler
   

ANKETLER >>
jgjgh
Veritabanında kayıtlı seçenek bulunamadı!?


Bu ankete kişi katıldı.

www.bogazliyancaglayan.com
© Eylül 2008 - Bütün hakları saklıdır.  l  0 354 645 12 39   l 
e-posta :bilgi@bogazliyancaglayan.com   l  MSN: medyacaglayan66@hotmail.com