ANA SAYFA
GÜNCEL
SİYASET
EKONOMİ
EĞİTİM
TARIM
HAYVANCILIK
SAĞLIK
BELDELER - KÖYLER
SPOR
GAZETEMİZDEN


Site İçi Arama

Çok Okunanlar
  HAYIRLI OLSUN
  BOĞAZLIYAN´DA HİZMETTE VAR DÜRÜST İNSANLAR İÇİN HUZURDA VAR
  ÖZALP, VEFAT ETTİ
  AKP’NİN ADAYI COŞAR
  KARATAŞ TEŞEKKÜR ETTİYorumlananlar
  KAPLAN AKP’DEN ADAY OLDU
  AK KURTLARLA İŞİMİZ OLMAZ
  KULİSLERİN ADAYLARI
  AKP’NİN ADAYI COŞAR
  NE SAĞDAYIZ, NE SOLDAYIZ

GAZETE MANŞETLERİ

BOĞAZLIYAN HABERLERİ

ATEŞ MİLLİ TAKIMDA

12.07.2010


Boğazlıyan Pansu Şekerspor boksörlerden Mehmet Ateş Milli Takım kampına katılmak üzere ilçemizden ayrıldı.Kastamonu’da düzenlenecek Yıldız Milli Takım kampına katılacak olan Mehmet Ateş, daha önce Niğde, Erzurum, Karabük ve Zonguldak’ta Milli Takım kamplarında göstermiş olduğu başarıyı Kastamonu’da da göstereceğini kamp bitiminde ilk kez yaşayacağı milli olma gururuyla Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edeceğini söyledi.

Kendisini yetiştiren Boğazlıyan Pansu Şekerspor Antrenörü Kemal Akdağ, Mehmet Ateş’in daha önceki kamplarda gösterdiği başarı ve üstün performansla Milli Takıma seçildiğini ve Temmuz ayının son haftasında 40’dan fazla ülkenin katılımıyla İstanbul’da düzenlenecek Uluslar arası Ahmet Cömert Turnuvasında ilk kez milli formayı giyerek Türkiye’yi temsil edeceğini söyledi.

“2007 yılında aynı turnuvada sporcumuz Nagihan Bayer’de milli formayı ilk kez giymişti” diyen Antrenör Akdağ, ancak 50’den fazla katılan ülke sporcuları içinde sıkletinde Avrupa ve Dünya Şampiyonu Rus boksöre ilk turda düşen Nagihan tüm gayretine rağmen o maçı kaybederek elenmişti. Her yıl İstanbul’da düzenlenen Uluslar arası Ahmet Cömert Turnuvasına bu kez de Mehmet Ateş katılarak Türk Milli Takım formasını ilk kez giyecek bu turnuvalarda yer alarak Boğazlıyan’ın ikinci Milli sporcusu olacak diye konuştu.

Kuralarda şanslı olursak Mehmet Ateş’in Türkiye’ye madalya kazandırabileceğine inandığını kaydeden Antrenör Akdağ, ben kendisinden şampiyon olarak altın madalya bekliyorum. Mehmet Ateş’in en büyük hedefi gelecek yıl Dünya Şampiyonasına katılmak ve Dünya Şampiyonu olmak. Milli Takım hocaları da kendisinden çok umutlu. Mehmet Ateş’in Dünya Şampiyonu olabileceğini her vesileyle belirtiyorlar dedi.

Antrenör Kemal Akdağ, kazandığımız Avrupa Şampiyonluğundan sonra neden Dünya Şampiyonluğunu da kazanmayalım dedi ve şöyle devam etti.

“Altın madalyayı ülkemize, ilimize ve Boğazlıyan’a getirmek için sporcumuz çok çalıştı. Ben inanıyorum ki altın madalyayı kazanacak.. Mehmet Ateş’le bunu başaracağız. Diğer milli sporcumuz Meryem Karasu da sakatlıklarından kurtulunca yine iddialı olacak, o da tekrar Milli Takıma girecek. Abbas Taşdelen’de Aralık ayında Türkiye Şampiyonasında en büyük rakibi Milli Takımın gözbebeği Fenerbahçeli Onur Şipal’i yenerse o da Avrupa Dünya Şampiyonaları ve Olimpiyatlarda yer alabilecek. Öte yandan Milli Takıma çağrılan Atakan Çelik, Türkiye üçüncüsü Serdar Adıyaman ayrıca Umut Duymaz, Umut Öztürk, Zafer Çiçek, Murat Güneri, Mustafa Boylu, Sinan Taşdelen’de iddialı bir şekilde hazırlanıyorlar.”

Boğazlıyan Boksu’nun artık Türk Boksu’nun önemli bir parçası haline geldiğinin altını çizen Akdağ, bu başarılı grafiğini sürekli yükselteceğiz, çocukların başarısı için her şeyi yapacağız dedi.

“FİNAL DERSANELERİ DE DESTEK VERDİ”

Bu arada Boğazlıyan Pansu Şekersporlu boksörlerin üst üste gösterdiği başarılar üzerine kuruluşlardan desteklerde gelmeye başladı. Bunlardan birisi de Final Dershaneleri oldu.

Final Dershaneleri Boğazlıyan Şubesi Kurucu Müdürü Harun Ünsal “Şekersporlu boksörlerin Türkiye çapındaki başarılarına kayıtsız kalmak mümkün değil, her zaman bu çocukların yanında olacağız ve destek olacağız” diye konuştu.


Bu haber 4550 defa okundu.

Yazan :

Kaynak :Bu Habere Yapılan Yorumlar (1)
saadet partisi ilçe başkanı

Güzel ilçemizin güzel imsanları arasındam son zamanlarda spor dalında imkansızlıklar içerisinde... Devamı >>
--  -- 15.07.2010

Tüm YorumlarYaş Otuz Altı
. .
HAYALİMİZ GERÇEKLEŞTİ, YA SONRASI
HÜSEYİN TARİKÇİ
NAKİT PARA DÖNMÜYOR ...
EROL TARİKÇİ
LANET OLASI SİGARA
FATİH TARİKÇİDoviz KurlarıHava Durumu

YOZGAT

KAYSERI

YOZGAT

KAYSERI

 
SON EKLENENLER

galeriGenel Bilgiler
Tarih
Cografya
Turizm
Ekonomi
Kültür ve Gelenekler
İdari Yapı
Kaymakam Kemal Bey
Bogazliyan Ünlüleri
Görülecek Yerler
Kaymakamlar
Belediye Başkanları
Kent Rehberi
Telefon Rehberi
Beldeler ve Köyler
Fotoğraf Galerisi
İlgili Linkler
   

ANKETLER >>
jgjgh
Veritabanında kayıtlı seçenek bulunamadı!?


Bu ankete kişi katıldı.

www.bogazliyancaglayan.com
© Eylül 2008 - Bütün hakları saklıdır.  l  0 354 645 12 39   l 
e-posta :bilgi@bogazliyancaglayan.com   l  MSN: medyacaglayan66@hotmail.com