ANA SAYFA
GÜNCEL
SİYASET
EKONOMİ
EĞİTİM
TARIM
HAYVANCILIK
SAĞLIK
BELDELER - KÖYLER
SPOR
GAZETEMİZDEN


Site İçi Arama

Çok Okunanlar
  HAYIRLI OLSUN
  BOĞAZLIYAN´DA HİZMETTE VAR DÜRÜST İNSANLAR İÇİN HUZURDA VAR
  ÖZALP, VEFAT ETTİ
  AKP’NİN ADAYI COŞAR
  KARATAŞ TEŞEKKÜR ETTİYorumlananlar
  KAPLAN AKP’DEN ADAY OLDU
  AK KURTLARLA İŞİMİZ OLMAZ
  KULİSLERİN ADAYLARI
  AKP’NİN ADAYI COŞAR
  NE SAĞDAYIZ, NE SOLDAYIZ

GAZETE MANŞETLERİ

BOĞAZLIYAN HABERLERİ

HAS PARTİ NE SAĞCI, NE SOLCUDUR

03.12.2010


Halkın Sesi Partisi İlçe Başkanı Uğur Karakoç, partimiz milletin içinden çıkmış milletin partisidir, ne sağcı, ne de solcudur. Hak yolundan taviz vermeden haktan sonra halkın çıkarlarını en ön seviyede tutacak milletin partisidir dedi.HAS Parti İlçe Başkanı Karakoç; “Partimiz ne sağcı, ne de solcudur. Halkın çıkarlarını en ön seviyede tutacak milletin partisidir.” “28 gün gibi kısa bir süre içerisinde 50’den fazla ilde ve bu illerin ilçeleri ile beldelerine kadar teşkilatlanma çalışmalarını tamamladık.”

Halkın Sesi Partisi İlçe Başkanı Uğur Karakoç, partimiz milletin içinden çıkmış milletin partisidir, ne sağcı, ne de solcudur. Hak yolundan taviz vermeden haktan sonra halkın çıkarlarını en ön seviyede tutacak milletin partisidir dedi.

HAS Parti 1’inci olan kongresini geçtiğimiz hafta sonu büyük bir coşkuyla gerçekleştirdiğini bildiren Karakoç, 28 gün gibi kısa bir süre içerisinde 50’den fazla ilde ve bu illerin ilçeleri ile beldelerine kadar teşkilatlanma çalışmalarını başardığını söyledi.

“İlçemizde ise merkez ve 5 belde teşkilatını da kurarak ilçemiz dede bir ilke imza attık” diyen Karakoç, bize inanan ve bizimle birlikte ilklere imza atan partililere de canı gönülden teşekkür etti.

Karakoç, HAS Parti’nin bu kadar hızlı kurulmasının ve teşkilatlanmasının ana sebebi halkımızdı. Çünkü halkımızın beklentilerine mevcut siyasi partiler cevap veremediğini öne sürdü.

-“KEMAL SUNAL’IN DAVACI FİLMİ”-

 Karakoç, AKP, CHP ve MHP, rahmetli Kemal Sunal’ın ‘davacı’ filmindeki gibi birbirleri hakkında ağza alınamayacak sözler sarf ederlerken, birbirleri hakkında açtıkları davalardan kazandıkları tazminatlarla liderlerin bu işi bir sektör haline getirdiklerini ileri sürerek, aslında Rütük bu partilerin liderleri konuşurken ‘bip’ sesi ile onların konuşmalarına sansür uygulamalılar. Yoksa Dünyada tek ağzı bozuk çocuklar ülkemizin çocukları olacak dedi.

HAS Parti milletin içinden çıkmış milletin partisi olduğunu söyleyen Karakoç, “Partimiz ne sağcı, ne de solcudur. Hak yolundan taviz vermeden haktan sonra halkın çıkarlarını en ön seviyede tutacak sizin partinizdir. HAS Parti sizin sesiniz olacaktır. HAS Parti sizin çıkarlarınızı koruyan parti olacaktır. HAS Parti’nin kefilleri siz, sizin kefilinizde HAS Parti olacaktır” diye konuştu.

Uğur Karakoç, HAS Parti’nin Yozgat ta ilk kez düzenlenecek olan genişletilmiş il divan toplantısına Boğazlıyan ilçe teşkilatı olarak ev sahipliği yapacağız. Tarih belirlenme çalışmaları sürdürülmekte olup bu toplantı halkımıza açık olarak yapılacaktır dedi.

Boğazlıyan ilçe teşkilatı olarak üye kayıtlarına başladıklarını anlatan Karakoç, her üyemiz aynı zamanda da ilçe delegesi olacağını belirtti.

Karakoç, halkın partisine hep birlikte sahip çıkılması için siz değerli halkımızı HAS Parti’ye davet ediyorum. İlçe ve belde teşkilatlarının şekillenmesinde kıymetli Boğazlıyan halkının da yer almasını istiyoruz şeklinde konuştu.


Bu haber 3957 defa okundu.

Yazan :

Kaynak :Bu Habere Yapılan Yorumlar (1)
Milletin içinden çıktılar.

Milletin içinden çıkmakla beraber,millete sahip çıkamadılar.İçinden devşirilen bir gurup 10 yıl... Devamı >>
--  -- 06.03.2012

Tüm YorumlarYaş Otuz Altı
. .
HAYALİMİZ GERÇEKLEŞTİ, YA SONRASI
HÜSEYİN TARİKÇİ
NAKİT PARA DÖNMÜYOR ...
EROL TARİKÇİ
LANET OLASI SİGARA
FATİH TARİKÇİDoviz KurlarıHava Durumu

YOZGAT

KAYSERI

YOZGAT

KAYSERI

 
SON EKLENENLER

galeriGenel Bilgiler
Tarih
Cografya
Turizm
Ekonomi
Kültür ve Gelenekler
İdari Yapı
Kaymakam Kemal Bey
Bogazliyan Ünlüleri
Görülecek Yerler
Kaymakamlar
Belediye Başkanları
Kent Rehberi
Telefon Rehberi
Beldeler ve Köyler
Fotoğraf Galerisi
İlgili Linkler
   

ANKETLER >>
jgjgh
Veritabanında kayıtlı seçenek bulunamadı!?


Bu ankete kişi katıldı.

www.bogazliyancaglayan.com
© Eylül 2008 - Bütün hakları saklıdır.  l  0 354 645 12 39   l 
e-posta :bilgi@bogazliyancaglayan.com   l  MSN: medyacaglayan66@hotmail.com