ANA SAYFA
GÜNCEL
SİYASET
EKONOMİ
EĞİTİM
TARIM
HAYVANCILIK
SAĞLIK
BELDELER - KÖYLER
SPOR
GAZETEMİZDEN


Site İçi Arama

Çok Okunanlar
  HAYIRLI OLSUN
  BOĞAZLIYAN´DA HİZMETTE VAR DÜRÜST İNSANLAR İÇİN HUZURDA VAR
  ÖZALP, VEFAT ETTİ
  AKP’NİN ADAYI COŞAR
  KARATAŞ TEŞEKKÜR ETTİYorumlananlar
  KAPLAN AKP’DEN ADAY OLDU
  AK KURTLARLA İŞİMİZ OLMAZ
  KULİSLERİN ADAYLARI
  AKP’NİN ADAYI COŞAR
  NE SAĞDAYIZ, NE SOLDAYIZ

GAZETE MANŞETLERİ

BOĞAZLIYAN HABERLERİ

EMNİYET´İN GURUR GÜNÜ

10.04.2015


170 yıldır mal ve can güvenliğimiz ile huzur ve mutluluğumuzun teminatı olan Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluş yıldönümü bugün düzenlenecek çeşitli etkinlikler ile kutlanacak.                170 yıldır mal ve can güvenliğimiz ile huzur ve mutluluğumuzun teminatı olan Türk Polis  Teşkilatı’nın kuruluş yıldönümü bugün düzenlenecek çeşitli etkinlikler ile kutlanacak. İlçe Emniyet Müdürü Süzer; "Emniyet teşkilatı vatanın korunması, ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve milletimizin geleceği için mesai kavramı gözetmeksizin çalışmalarını artırarak sürdürüyor. Teşkilatımız Dünya'nın en güçlü polis teşkilatlarından biri haline geldi. Emniyet ve asayişin sağlanması, kamu düzeninin temini, insan hak ve özgürlüklerinin korunması ile ilgili görev ve sorumluluklarını, toplumun da desteğiyle çağdaş bir anlayışla yerine getiriyor."

            Türk Polis Teşkilatı’nın halkın güvenliğini sağlama adına büyük görev yaptığını belirten İlçe Emniyet Müdürü Ekrem Süzer, “Değişen ve gelişen dünya standartlarına uygun olarak Türk Emniyet Teşkilatı’nın da değiştiğini ve bu ölçüde görev yapan polis memurları büyük özveri ile görevlerini yerine getiriyor” dedi.

                Türk Polis Teşkilatı’nın 170. kuruluş yıldönümü ilçemizde büyük bir coşku ile kutlanacak. Kutlamalar bugün düzenlenecek çeşitli etkinlikler ile başlayacak.

                İlçe Emniyet Müdürü Ekrem Süzer, Polis Haftası kutlama etkinliklerinin saat 10:00’da İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan polis memurlarının katılımıyla Boğazlıyan Kaymakamlığı bahçesinde bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk konulması ile başlayacağını ve kutlamalara daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde devam edeceğini söyledi.

                Türk Polis Teşkilatı, gelişen zaman içerisinde havada, karada, denizdeki imkân ve kabiliyetiyle hem nicelik ve nitelik itibariyle hem de teknik ve taktik anlayışıyla dünyanın en güçlü polis teşkilatlarından biri haline geldiğini vurgulayan Süzer, “Polisle vatandaşın iç içe birbirlerine güven duygusu içerisinde yaşamalarını arzuladıklarını ve vatandaşın  polise sonuna kadar güvenmesini istiyoruz” dedi.

                Emniyet teşkilatının emniyet ve asayişin sağlanması, kamu düzeninin temini, insan hak ve özgürlüklerinin korunması ile ilgili görev ve sorumluluklarını, toplumun desteğini de almak suretiyle çağdaş bir anlayışla yerine getirdiği ifade eden Süzer, "Emniyet mensupları üstlendikleri vatanın korunması, ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve milletimizin geleceği için mesai kavramı gözetmeksizin çalışmalarını artırarak sürdürüyor. Görevlerini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, gazilerimizi saygıyla anıyorum" diye konuştu.

                -"ŞEHİTLER İÇİN MEVLİD OKUTULDU"-

                Bu arada Türk Polis Teşkilatı’nın 170'inci kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında

dün öğle namazı öncesi merkez çarşı camiinde Ulu Önder Atatürk ve Aziz  Şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okutuldu, ayrıca ilçe mezarlığı ziyaret edilerek burada tüm şehit için dua edildi.


Bu haber 878 defa okundu.

Yazan :

Kaynak :Bu Habere Yapılan Yorumlar (0)

Tüm YorumlarYaş Otuz Altı
. .
HAYALİMİZ GERÇEKLEŞTİ, YA SONRASI
HÜSEYİN TARİKÇİ
NAKİT PARA DÖNMÜYOR ...
EROL TARİKÇİ
LANET OLASI SİGARA
FATİH TARİKÇİDoviz KurlarıHava Durumu

YOZGAT

KAYSERI

YOZGAT

KAYSERI

 
SON EKLENENLER

galeriGenel Bilgiler
Tarih
Cografya
Turizm
Ekonomi
Kültür ve Gelenekler
İdari Yapı
Kaymakam Kemal Bey
Bogazliyan Ünlüleri
Görülecek Yerler
Kaymakamlar
Belediye Başkanları
Kent Rehberi
Telefon Rehberi
Beldeler ve Köyler
Fotoğraf Galerisi
İlgili Linkler
   

ANKETLER >>
jgjgh
Veritabanında kayıtlı seçenek bulunamadı!?


Bu ankete kişi katıldı.

www.bogazliyancaglayan.com
© Eylül 2008 - Bütün hakları saklıdır.  l  0 354 645 12 39   l 
e-posta :bilgi@bogazliyancaglayan.com   l  MSN: medyacaglayan66@hotmail.com